Uzņēmuma nosaukums Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Vakance Transporta un zaļumsaimniecības vadītājs
Kontaktinformācija 63027334
Kur sūtīt CV Dzintars.balodis@lbtu.lv
Aktuāli līdz 2024-05-20
Apraksts

Vakance – Transporta un zaļumsaimniecības vadītājs

Galvenie amata pienākumi:

  • Plānot, organizēt un vadīt transporta un zaļumsaimniecības nodaļas darbu

  • Organizēt LBTU teritoriju kopšanu, atbilstoši Latvijas republikas normatīvajiem aktiem un pašvaldību saistošajiem noteikumiem, kontrolēt šo darbu izpildi.

  • Plānot, nodrošināt un kontrolēt autotransporta izmantošanu LBTU darbinieku darba nodrošināšanai.

  • Plānot un nodrošināt autotransporta vadītāju darba grafiku, kontrolēt darba laika uzskaiti un ceļazīmes atbilstoši LR un LBTU normatīvajiem aktiem .

  • Kontrolēt un nodrošināt LBTU rīcībā esošo transporta un tehnikas izmantošanas lietderību.

  • Nodrošināt savlaicīgas LBTU autotransporta tehnikas tehniskās apskates un apdrošināšanu.

  • Uzturēt darba kārtībā tehniku, aprīkojumu, inventāru atbilstoši ražotāja tehniskās dokumentācijas prasībām.

  • Saskaņot LBTU transporta un zaļumsaimniecības nodaļas nodrošināšanai nepieciešamos publisko iepirkumu līgumus un kontrolēt to izpildi.

  • Nodrošināt transportlīdzekļu tehnisko gatavību.

  • Noteikt tehniskās apkopes un remonta tehnoloģisko procesu.

  • Kontrolēt transporta un zaļumsaimniecības remontmateriālu, rezerves daļu izlietojumu un nepieļaut to neefektīvu izmantošanu,

  • Ar amata pienākumu izpildi saistītās iepirkuma tehniskās dokumentācijas sagatavošana.

  • Ar transportlīdzekļu izmatošanu likumu saistīto normatīvo aktu, tai skaitā iekšējo normatīvo aktu ievērošana un kontrole pakļautībā esošo darbinieku darbībā.

  • Darba, civilās aizsardzības un ugunsdrošības normu ievērošana, pildot darba pienākumus.

Prasības pretendentiem:

  • Vēlama vidējā, vidējā speciālā vai augstākā izglītība;

  • augsta atbildības sajūta un akurātums;
  • pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem;
  • labas komunikācijas spējas;
  • pieredze vadīt pakļautībā esošo kolektīvu
  • B kategorijas auto vadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • Atalgojumu 1569.00 EUR mēnesī pirms nodokļu

  • Profesionālu, draudzīgu kolektīvu;

  • Sociālās garantijas.

Darba vieta: Lielā iela 1, Jelgava

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, adrese: Lielā iela 2, Jelgava.